Fredrik Christoffersen har gleden av å presentere: Klosterhagen 29A!

Klosterhagen 29A

2 300 000 kr

73 m²

2 soverom

Solgt

Skien - Klosterøya

Lekker 3-roms hjørneleilighet i 4.etg . Ca.3 meter takhøyde! Nydelig utsikt, parkering i garasje med elbil-lader - Heis

    Pris

  • Prisantydning

    2 300 000 kr

  • Andel fellesgjeld

    2 275 000 kr

  • Omkostninger

    13 540 kr

  • Totalpris

    4 588 540 kr

    Areal

  • Bruksareal

    78 m²

  • BRA-I (internt bruksareal)

    73 m²

  • BRA-E (eksternt bruksareal)

    5 m²

  • TBA (terrasse-balkongareal)

    13 m²

    Nøkkelinfo

  • Etasje

    4

  • Byggeår

    2023

  • Soverom

    2 soverom

  • Bad

    1 bad

  • Type

    Andelsleilighet

  • Eierform

    Andel

  • Fasiliteter

    Garasje/P-plass, Heis og Balkong/Terrasse

  • Fellesutgifter

    14 296 kr

Kort om eiendommen

Stilren og pen hjørneleilighet beliggende i 4. etg med ca. 3 meter takhøyde. Balkong med fin utsikt og mye sol.
Leiligheten har god planløsning og enkel adkomst til heisen rett utenfor inngangsdøren. Egen bod og garasjeplass i garasjekjeller, her er det også montert elbil-lader.

Leiligheten har god standard med eikeparkett og malte slette flater på vegger, i moderne og fine farger. Kjøkken fra Sigdal i lys utførelse med slette fronter og integrerte hvitevarer.

Leiligheten ligger på attraktive Klosterøya med gangavstand til Skien sentrum og Herkules handelsområdet. Klosterøya i seg selv er i rivende utvikling med spisesteder, uteliv, treningssenter, skole, teater og mye mer

Velkommen til visning!