Jens Rings vei 31
9 750 000 kr
95 m²
3 soverom
Solgt

Presenteres av
Ola Wee AhlstrandBEKKESTUA SENTRUM
Nyere og gjennomgående 4-roms i Bekkestua sentrum | 2 bad, sydvestvendt balkong, heis og garasje m/lader | V.vann inkl.
Prisantydning
9 750 000 krOmkostninger
254 790 krTotalpris
10 004 790 kr
Pris
Bruksareal
100 m²BRA-I (internt bruksareal)
95 m²BRA-E (eksternt bruksareal)
5 m²TBA (terrasse-balkongareal)
9 m²
Areal
Etasje
3Byggeår
2022Soverom
3 soveromBad
2 badType
EierleilighetEierform
EierseksjonFasiliteter
Garasje/P-plass, Heis og Balkong/TerrasseFellesutgifter
5 180 krEnergimerke
Lysegrønn B
Nøkkelinfo
Unngå doble boligrenter
Vi tilbyr gunstig forsikring.
Vurderer du utleie?
Få et tilbud fra Utleie KrogsveenHva koster lånet?
Sjekk estimert lånekostnadBeskrivelse
Kort om eiendommen
Velkommen
Dette er en moderne, lettstelt og gjennomgående 4-roms selveierleilighet, perfekt for deg som ønsker en komfortabel bolig med alt på ett plan og enkel adkomst.
Her bor du i en energieffektiv bolig fra 2022 med umiddelbar nærhet til T-bane, buss og Bekkestua Senter, et ideelt område for alle målgrupper. Leiligheten har en åpen og sosial planløsning med store vindusflater, og fra stuen er det utgang til en sydvestvendt balkong på 9 m². Sameiet har også en felles takterrasse, og balansert ventilasjon for et godt inneklima.
Kort fortalt:To delikate, flislagte baderom Garasjeplass med elbil-lader i felles anlegg Heisadkomst direkte til etasjen Varmtvann er inkludert i felleskostnadene Elektrisk gulvvarme i de fleste rom God lagringsplass i bod på 5kvm