Velkommen til Teglstien 1-3, her får du en helt ny og meget lekker leilighet i et lite og eksklusivt sameie.
Standarden er upåklagelig med lekre detaljer og påkostet materialer.
Leiligheten er meget romslig og har en særdeles god planløsning.
Stor Stue/kjøkkenløsning, 3 soverom, 2 bad, eget vaskerom og stor innglasset utestue (14m2). i tillegg har du platting på ca 28 kvm
Parkering som for øvrig er inkludert i prisen, er tilgjengelig via sameiets egen bil-heis, her nede finner du også boden til leiligheten.
Beliggenheten taler for seg selv, her ligger du sentralt til både til sjø og by. Det nevnes blant annet gåavstand til Kvadraturen med alle de tilbud en finner der.
Det er kort vei til matbutikk, Sør Arena, skoler, Universitetet i Agder(UiA) ligger like i nærheten, kun en liten spasertur unna, restauranter, handlegate m.m.
Mulighetene er også mange når det kommer til friluftsliv og fritid. Badestranda i Bertes, som ligger like ved, er et yndet sted på sommeren, her er det også småbåthavn.
I andre enden av Lund finner man den populære turområdet Jegersberg. Her har man for eksempel varierte turmuligheter på stier
og i løyper. Jegersberg er også kjent for flotte bademuligheter og lysløyper.
Kort sagt har man alt man trenger innenfor gå- og sykkelavstand.